סימנים

"אלה הסימנים", אתה אומר לי באוזן, כי המועדון רועש מכדי לשמוע. "אגודל למעלה – יותר, אגודל למטה – פחות, כף יד באוויר – להפסיק. את מבינה אותי?" אני מהנהנת, רועדת.

אני רוכנת על הספסל, מצפה. הראש שלי כבר מעורפל, הגוף שלי כבר לא שלי, ובכל זאת באחורה של המוח אני מודעת לעובדה שהישבן החשוף שלי מופנה כרגע לקהל של צופים, חלקם חברים קרובים. כשהמכה הראשונה נוחתת אני שוכחת מהם לגמרי. זה רק אני ואתה והכאב. אני מתאמצת לזכור את הסימנים. אגודל למעלה, אגודל למטה, כף יד באוויר.

זה יותר מדי. זה כואב מדי. אני מנסה לצעוק שדי, ואז נזכרת שיש סימן. אגודל למטה. אתה לא רואה אותי וממשיך להצליף. אני צועקת ואתה מפסיק, לוחש לי באוזן אם אני בסדר. אני מרגישה רע. אני לא רוצה לאכזב אותך, לאכזב את עצמי. כשאתה נוגע בי אני שוכחת את הכאב ההוא, כי כאב אחר מתפשט אצלי בגוף. אל תפסיק, אני אומרת.

ושוב. זה כואב מדי. אני לא מצליחה לעמוד בזה. מסמנת לך. הסימן לא עוזר. צועקת. אתה ניגש אליי. להפסיק? שואל אותי בקול מודאג. אני שוב שוכחת את הכאב. אתה יכול לגעת בי אם אתה רוצה, אני שומעת את עצמי אומרת בקול לא שלי. בעצם אני רוצה לומר לך: אתה יכול לעשות לי מה שאתה רוצה. בבקשה תרצה.

בחוץ, אחרי שהכל נגמר, אתה חוזר ושואל אותי שוב ושוב אם אני בסדר ומבקש שאבטיח לך שאגיד אם משהו לא. אני מודה שהיה לי קשה, שכואב לי, שסף הכאב שלי הוא לא כמו שלך. אני רואה אותך מתכווץ באשמה. "את חייבת לומר לי דברים כאלה", אתה מזכיר לי. "בשביל זה יש לנו סימנים". ניסיתי לסמן לך, מסבירה. לא ראית. אני מתוודה בפניך שזו היתה הפעם הראשונה שלי. מהרבה בחינות.

אתה מופתע, שואל מה קרה שם לראשונה. זה היה הסשן הפומבי הראשון שלי, אני אומרת. הפעם הראשונה שהצליפו בי בפלוגר ופאדל, אלה הדברים הטכניים. אבל הרבה דברים קרו שם בפעם הראשונה, אני מודה, לא מצליחה להסתכל לך בעיניים. רוצה להמשיך: הפעם הראשונה שחוויתי סשן בלי סקס, הפעם הראשונה שחבר טוב נגע בי בצורה כזו, הפעם הראשונה שחברים שלי ראו אותי ככה, הפעם הראשונה שאני ראיתי אותך ככה.

בעצם, זה לא נכון. כבר היו סימנים, אני פשוט התעלמתי מהם, כי ידעתי שאתה לא רואה אותי ככה.

ועכשיו,

זה ממש כואב.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: